Farklı boyuttaki ürünlere baskı için tasarladığımız süspansiyon aparatı ve yeni geliştirdiğimiz özellik olan Hx Manager üzerinden Qr kod tasarlama kolaylığı artık kullanıcılara sunulmaktadır.

Üreticilerin baskı/markalama yapmak istedikleri ürünleri farklı boyutlarda ,kalınlık ve incelikte olabiliyor. Bu durumlarda kodlama sistemlerini her ürün çeşidi değiştirildiğinde pozisyon olarak tekrar ayarlamak gerekiyor, bu tür durumlarda zaman kaybı ve iş gücü artmaktadır. Üretim hatları oldukça hızlıdır, hatları durdurmak üretim maliyetine olumsuz yansımaktadır.

Hx Nitro Akıllı kodlama sistemi için geliştirdiğimiz süspansiyon sistem sayesinde farklı boyutlarda ki ürünlerde kolaylıkla baskılama/markalama yapılmaktadır. Kodlama sistemine herhangi bir müdahale gerekmemektedir kendi yaylı sistemi sayesinde kodlama cihazını ürüne göre en uygun pozisyona otomatik olarak ayarlamaktadır. Geliştirdiğimiz farklı bir yenilik ise Hx Nitro Managere eklenmiş olan QR kod ve Barkod tasarlama özelliğidir.

Genellikle Kodlama Sistemlerinde bu tür uygulamalar harici program kullanılarak yapılmaktadır. Hx Nitro Akıllı Kodlama Sisteminde artık bu işlem telefon üzerinden kolaylıkla yapılabilmekte olup kullanıcılara Barkod ve Qr kod tasarlamada, zaman konusunda maksimum kazanç ve kolaylık sağlamıştır.

hx nitro Yeni Ürün Hx Nitro Manager hx nitro manager hx nitro Yeni Ürün Hx Nitro Manager hx nitro manager

Bize Ulaşın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar