Paketleme makinaları günümüzde yaygın olarak her alanda kullanılan ve hayatımızı kolaylaştıran sistemlerdir. Günlük hayatta kullandığımız çoğu üründe vakumlu paketleme işlemi yapılmaktadır bunlara örnek olarak;

Et Ürünleri, Süt Ürünleri, Kuruyemiş, Kozmetik, Detarjan vb. gıda ürünlerinin neredeyse hepsinde paketleme sistemlerinde işlem görmektedir.

Vakum Paketleme işleminde ürünler el değmeden, ürün ömrünü uzatarak paketlenip hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Yasalar Gereği ürünlerin açıkta kalması yasaklanmıştır ve paketlenmesi zorunludur, özellikle gıda sektöründe ürünlerin bozulmaması ve raf ömrünün uzatılması için vakum paketleme cihazları üreticiler için vazgeçilmez bir çözüm ortağıdır.

Açık havada teması halinde bozulan gıda ürünlerinin paketlenmesinde ürün ambalajı içerisindeki oksijen alınarak azot gazı gibi raf ömrü uzatan gazlar ürün ambalajına aktarılır, bu sayede ürünler en taze haliyle soframıza kadar ulaşır.

Abant Makine olarak 46 Yıldır Güvenle vakum paketleme sistemleri üretmektedir, dünyanın bir çok noktasına ihraç etmekte ve yerli üreticiler tarafından oldukça fazla talep görmektedir.

Dayanıklı yapısı güçlü pompası farklı dizayn yapısı ile Abant Vakum paketleme sistemleri her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak geliştirilmektedir.

vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 1 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 1 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 2 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 2 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 3 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 3 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 4 vakum paketleme sistemleri Vakum Paketleme Sistemleri vakum18082021 4

Bize Ulaşın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar