Pet şişeler genellikle meyve suyu, içme suyu, soda, asitli içecekler vb. ürünlerin satışında ambalaj olarak kullanılmaktadır.

Pet şişe üzerine ürün bilgilerini ve üretim bilgilerini yazmak ve bilgileri yazabilecek cihazı seçmek üreticiler için oldukça zordur, üretim hatlarının bulunduğu ortam, nem oranı, bakım maliyeti, üretim hızı gibi birçok etken kodlama cihazı seçiminde göz ardı edilemeyecek hususlardır.

Abant Makine’nin üretmiş olduğu son teknoloji akıllı kodlama sistemi olan Hx Nitro pet şişe üzerine baskı yapma konusunda test edilmiş ve kullanıcıların %100 memnuniyetini kazanmıştır.

Hx Nitro akıllı kodlama sisteminde bakım maliyeti bulunmamaktadır ve kolay kullanım bir yapıya sahiptir. Sistemi kullanmak için ayrıca bir operatöre ihtiyaç bulunmamaktadır.

Akıllı yapısı sayesinden Telefon, Tablet, Pc araçları ile saniyeler içerisinde mesajınızı tasarlayıp gönderebilirsiniz. Hx Nitro en hızlı hatlara uyumlu olarak geliştirilmiştir, üretimde aksama yaşamadan kaliteli, solmayan ve silinmeyen baskılar sayesinde üreticilerin ilk tercihi olmaktadır.

Bize Ulaşın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar