Üretim Müdürlerinin herhangi bir kodlama teknolojisinden geçiş yapması için öncelik sırasına göre 10 neden :

1-Maliyet tasarrufu: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, baskı başına düşük maliyeti ve azaltılmış mürekkep atığı nedeniyle, tek kullanımlık TIJ kartuşları da dahil olmak üzere diğer kodlama teknolojilerine kıyasla önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.

2-Sürdürülebilirlik: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, azaltılmış mürekkep tüketimi ve daha düşük karbon ayak izi nedeniyle diğer kodlama teknolojilerinden daha sürdürülebilirdir ve bu da şirketlerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

3-Güvenilirlik: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, çalışırken mürekkepten oluşan gazları gideren ve atık haline getiren, tutarlı baskı kalitesi sağlayan ve duruş sürelerini azaltan kartuş üzerindeki gaz giderme ünitesi sayesinde son derece güvenilirdir.

4-Kullanım kolaylığı: Toplu mürekkep dağıtım sistemimizin kullanımı kolaydır ve minimum operatör eğitimi gerektirir, bu da insan hatası riskini azaltır ve üretkenliği artırır.

5-Özelleştirme: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, diğer kodlama teknolojilerinden daha fazla esneklik ve özelleştirme seçenekleri sunarak çok çeşitli alt tabaka ve yüzeylere baskı yapılmasına ve özel kodlar ve tasarımlar oluşturma becerisine olanak tanır.

6-Baskı kalitesi: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, okunması kolay keskin, net kodlarla yüksek kaliteli baskı sunarak ürün izlenebilirliğini ve endüstri standartlarına uygunluğu sağlar.

7-Kompakt tasarım: Dökme mürekkep dağıtım sistemimiz az yer kaplar, değerli üretim alanından tasarruf sağlar ve mevcut üretim hatlarına daha kolay entegrasyon sağlar.

8-Azaltılmış arıza süresi: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, diğer kodlama teknolojilerine göre daha az sıklıkta kartuş değişimi ve bakım gerektirir, bu da arıza süresini azaltır ve üretkenliği artırır.

9-Azaltılmış atık: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, diğer kodlama teknolojilerinden daha az atık üreterek bertaraf maliyetlerini düşürür ve şirketlerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

10-Geliştirilmiş güvenlik: Toplu mürekkep dağıtım sistemimiz, mürekkep dökülmeleri ve tehlikeli kimyasallara maruz kalma riskini azaltarak operatörler için güvenliği artırır ve işyerinde kaza riskini azaltır.

Bize Ulaşın