Koli ambalajlar genellikle perakende ürünlerin üreticilerden satış noktalarına ürün  gönderilirken, depolarda ürün muhafaza etmekte, sevkiyat ve dağıtım alanlarında kullanılmaktadır.

Koli üzerine kodlama işleminde doğru yazıcıyı seçmek için dikkat edilmesi gereken faktörler bulunmaktadır, kullanılacak kodlama cihazı üretim hızına uygun, düşük üretim maliyeti olan ve üretim hatlarına uygu şekilde üretilmiş kodlama çözümleri kullanılmalıdır.

Abant Makine Hx Nitro akıllı kodlama sistemini üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlamıştır, maksimum baskı kalitesi, düşük maliyet, bakım gerektirmeyen ve hızlı baskı hizmeti sunmaktadır.

Hx Nitro kolay kurulum ve kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır minimum operatör eğitimi kullanım için yeterlidir, Telefon, Tablet ve Pc ile uzaktan kontrol edilebilmektedir. Her türlü çalışma koşuluna, üretim sürecine ve üretim hatlarına uyumludur.

koli kodlama Koli Kodlama İçin En İdeal Çözüm Ortağı Hx Nitro hx nitro 082021 koli kodlama Koli Kodlama İçin En İdeal Çözüm Ortağı Hx Nitro hx nitro 082021

koli kodlama Koli Kodlama İçin En İdeal Çözüm Ortağı Hx Nitro hx nitro 082021 1 koli kodlama Koli Kodlama İçin En İdeal Çözüm Ortağı Hx Nitro hx nitro 082021 1

Bize Ulaşın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar