Endüstriyel alanda, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan bir kodlama yöntemi olan Inkjet, CIJ denilen sürekli olarak mürekkep püskürten yazıcılarda ürünlerin kodlanması ve markalanması için kullanılır. Abant Inkjet Kodlama makinaları, komple paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları sayesinde uzun yıllar sizlere hizmet eder. Aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıları ile üretiminiz kesintiye uğramadan devam eder.

Inkjet Kodlama Makinesi Çeşitleri

Türkiye’nin en iyi fiyat garantisi ile Abant Inkjet Kodlama makinalarından birisi olan PD Lite ile ayran, ilaç şişesi ve konserve kapaklarına, 4 satıra varan kodlama özelliği sayesinde hızlı ve yüksek çözünürlüklü kodlama yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik tekrarlama ve şifreli koruma sistemi sayesinde her seferinde tekrardan komut vermek zorunda kalmadan kolayca baskı işlerinizi yapabilirsiniz. Solvent ve Make Up gerektirmeyen ekonomik sistemi sayesinde, tasarruf edebilirsiniz. Abant Inkjet Kodlama makinaları ailesinden bir diğer üye ise, PRO 18’dir. Plastik veya metal boru, filtre, amortisör ve balata üzerinde kodlama yapabileceğiniz PRO 18’in 8 satıra kadar kodlama yapabilirsiniz. Bununla birlikte, 8.4’ dokunmatik renkli ekranı üzerinden tüm fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Türkçe menü, operatör ve klavye seçeneği ile kolaylıkla komut verebilirsiniz.Baskı yüksekliği 53 mm olan ve çift baskı modülü sayesinde baskı yüksekliğini 106 mm’ye çıkarabilen PRO 53 ile, balans, balata ve ignitör üzerine kodlama yapabilirsiniz. Aynı zamanda karton kodlama için de uygun olan PRO 53 ile koli kodlaması da yapabilirsiniz. Bir diğer Inkjet kodlama makinası olan ve kutu üzeri baskıları için kullanabileceğiniz Mobijet, kablosuz olma özelliği ile sizlere, çalışırken özgürlük sağlar. 4 saat çalışma süresi ve 1,5 saat şarj olma süresi ile işleriniz aksamadan devam eder. Yazdırma yüksekliği 1-14 mm arasında olan  Mobijet’in yazdırma çözünürlüğü Standart 200 DPI’dır. Bununla birlikte özellikle yumurta üretici firmaların ihtiyaçlarına cevap veren Eggs Print ile saatte 45.000 yumurta imkanı bulursunuz. FDA ve USDA onaylı gıda mürekkebi kullanan Eggs Print, insan sağlığı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Mor ötesi ışık yayarak plastik veya metal boru, filtre amortisör ve balata üzerine mürekkebin çok hızlı kurumasını ve tutunmasını sağlayan, Abant Inkjet Kodlama makinalarının bir diğeri PD 18 UV ile temizlik yapma zorunluluğu ortadan kaldırır. Böylece zaman kaybetmeden üretiminize devam edebilirsiniz. Wifi sistemi ile kontrol edilebilen ve bilgisayar ve tabletle uyumlu HX Nitro ile bardak, karton kutu, yedek parçalar gibi bir çok ürünün üzerine baskı yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar