Son Kullanma Tarihi Nedir ?

Ürünün sağlıklı ve kaliteli bir şekilde en son kullanılabileceği tarihin belirtilmesidir. Tüketicilerin sağlıkları açısından belirtilen son kullanma tarihine dikkat etmeleri gerekmektedir. Tarihi geçen gıdayı tüketmek güvenli değildir.

 

Son Kullanma Tarihi Ürünlerin Üzerine Nasıl Yazılır ?

Gıda ürünlerine zarar vermedin ve insan sağlığını tehlikeye sokmadan ÜRT/SKT/TETT kodlama işlemi yapılmalıdır. Abant marka kodlama cihazları 46 yıldır kodlama işlemini titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır. Hx Nitro Akıllı kodlama sistemi ürünlere temas etmeden hızlı içecek üretim hatlarında tam kapasite ile çalışmakta ve bakım onarım maliyetlerini ortadan kaldırmaktadır. Gıdaya uygun kartuşu ve kullanışlı yapısı sayesinde üretici firmaların en çok tercih ettiği cihaz haline gelmiştir.

Tüm üretim hatlarına uygun üretilmiş kompakt yapısı kolay kurulum ve kolay kullanım yapısı sayesinde operatörler zorlanmadan Telefon, Tablet ve Pc ile uzaktan yönetilebilmektedir. Hx Nitro akıllı kodlama sisteminin detaylı tanımak ve demo talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın