Hx Nitro endüstriyel TIJ yazıcı, hızlı kuruyan, yüksek püskürtme mesafesine sahip solvent bazlı bir mürekkeple birlikte gelir. Entegre baskı modülü, hacimli ve karmaşık kodlama ve markalama zorluklarını ortadan kaldırır. Genel üretim maliyetinizi azaltarak, hızlı ve yüksek hacimli üretim hatları için uygundur.

Abant Hx Nitro termal Inkjet yazıcı, gözenekli veya gözeneksiz her türlü yüzeye metin, üretim tarihi, parti numarası, sayaç, 2D Barkod, GS1 DataMatrix, Shift, Logo ve Dış Veri basmanın en kolay ve basit yolunu sunar.

 • Herhangi bir üretim hattına kurulumu kolaydır.
 • Manager program aracılığıyla cep telefonu, tablet veya bilgisayar gibi akıllı cihazları kullanarak basit mesaj tasarlayın ve yazıcıyı izleyin.
 • Neredeyse bakım gerektirmeyen teknoloji
 • WiFi iletişim kullanılabilirliği
 • Birçok çalışma koşulu için özel mürekkep çözümü
 • Birden fazla mesaj tasarlamak için Windows tabanlı yazılım

Hx Nitro TIJ kodlama sistemi, üretim hattınızın verimliliğini artıracaktır.

Sonsuz Olasılıklar Dünyası

HX Nitro Inkjet Kodlama Makinesi nx nitro Birçok Üretim Hattı İçin Çözüm HX Nitro hx nitro 6 1 nx nitro Birçok Üretim Hattı İçin Çözüm HX Nitro hx nitro 6 1

HX Nitro Inkjet Kodlama Makinesi

Hx Nitro endüstriyel TIJ yazıcının diğer mürekkep püskürtmeli yazıcılara göre avantajları

 • WiFi özellikleriyle, operatörlerin mesajları tasarlamak için bir akıllı telefon kullanmalarına olanak tanır ve sosyal mesafeyi teşvik eden tek bir denetleyicinin paylaşılmasından kaçınır.
 • Tek bir akıllı telefon cihazı kullanarak birden fazla TIJ yazıcıya bağlanın
 • Mesajları aktarmak için SD kart gerekmez
 • Yazıcının ve yazılımın uzaktan güncellenmesine olanak tanır
 • Bakım gerektirmeyen teknoloji ve pahalı servis ziyaretleri gerektirmez.

nx nitro Birçok Üretim Hattı İçin Çözüm HX Nitro Hx Nitro Murekkep Puskurtmeli Yazici nx nitro Birçok Üretim Hattı İçin Çözüm HX Nitro Hx Nitro Murekkep Puskurtmeli YaziciHx Nitro endüstriyel TIJ yazıcının Hx Manager özellikleri

Hx Manager, Hx Nitro termal mürekkep püskürtmeli yazıcıyı izlemek ve kontrol etmek için IP tabanlı bir uygulamadır. Hx operatörlerinin yazıcının durumunu, mürekkep kartuşunu, baskı parametresini, baskı sayısını, günlük üretim oranını ve daha fazlasını izlemesine olanak tanıyan bir gösterge panosu sağlar.

Basit Mesaj Editörü: Operatörlerin metin, üretim ve son kullanma tarihi, lot veya parti numarası ve harici veriler gibi basit mesajlar tasarlamasına olanak tanıyan Hx Manager’da bir mesaj tasarlama sayfasıdır. Ayrıca operatörlerin Hx Nitro endüstriyel TIJ yazıcıya gönderilen baskı parametrelerini kontrol etmelerini sağlar, tasarlanan mesajı kaydedin ve düzenleyin ve kodlayıcı parametrelerini etkinleştirin.

Yazıcı Kontrolü: Operatörler, yazıcılarının durumunu izlemek için Yazıcı Sağlık Kontrolü sayfasını kullanabilir. Bu sayfada sorunu çözmek için uyarılar ve çözümler görüntülenecektir.

Ekonomi Modu: Ekonomi Modu etkinleştirildiğinde, kartuş başına baskı miktarının artmasını sağlayarak mürekkep tüketimi %50’ye düşürülür.

Güncelleme: Teknik Mühendis yardımıyla yazıcının yazılımını uzaktan yükseltme olanağı sağlar.

Wi Fi Bağlantısı

Hx Nitro endüstriyel TIJ yazıcının gelişmiş Hx Manager teknolojisi, şirketlere birinci sınıf bir üretim ortamında anında ve verimli izleme yeteneği sağlar. Belirli bir IP adresi ve Wi-Fi bağlantısı kullanarak, Wi-Fi’ye bağlanabilen herhangi bir cihaz, yazıcının mürekkep düzeyi, mürekkep ayrıntıları, yazıcı durumu ve diğer yazdırma parametreleri gibi bilgilerine gerçek zamanlı olarak erişebilir. Hx Manager, operatörleri veya üretim yöneticilerini yazıcının durumu hakkında bilgilendirebildiği ve üretiminin ilerlemesini takip edebildiği için operatör müdahalesi daha az olacaktır.

Veri Yönetimi ve Baskı Yazılım Sistemi

Hx Nitro, Abant’ın Veri Yönetimi ve Baskı Yazılım Sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Genellikle Gıda, İçecek ve İlaç gibi çeşitli sektörlerde kullanılan GS1 DataMatrix Barkodlarının yüksek çözünürlüklü baskısını sağlar. Bir mesaj tasarım yazılımı aracılığıyla oluşturulan bilgiler, yazdırma için Hx Nitro püskürtmeli yazıcıya gönderilir ve bir doğrulama kamerası, saklandığı ve doğrulandığı Veri Yönetimi Doğrulama Yazılımına iletilen kodlanmış bilgileri yakalar.

Bize Ulaşın