Abant Kodlama Sistemleri, akıllı telefon, tablet veya bilgisayar gibi herhangi bir akıllı cihazı internete bağlamadan kullanarak Hx yazıcılarla iletişim kurmanın ve mesaj göndermenin basit yollarını sunar.

1) Doğrudan IP Adresi Bağlantısı – Bu iletişim, akıllı cihazın Hx yazıcının dahili Wi-Fi üzerinden bağlanmasıyla yapılır. Yazıcının Wi-Fi’sine bağlandıktan sonra, Hx Yöneticisi’ne erişmek için Google Chrome gibi bir web tarayıcısına varsayılan bir IP adresi kullanılabilir.

2) Özel Erişim Noktası veya Yönlendirici üzerinden bağlantı – Bu iletişim, üretim hattındaki birden fazla Hx yazıcıya bağlanırken kullanışlıdır. Bir yönlendiriciyi erişim noktası olarak kullanan operatörler, yazıcıyı kontrol edebilir ve tek bir akıllı cihaz kullanarak mesajı tasarlayabilir.

3) USB Bağlantı Noktası Bağlantısı – Her Hx yazıcı bir mikro USB bağlantı noktası ile oluşturulmuştur. Bu bağlantı noktası, Hx yazıcıyı (USB kablosu kullanarak) herhangi bir Windows tabanlı bilgisayara doğrudan bağlamak için kullanılabilir. Vanguard Create yazılımı daha sonra veri göndermek ve dahili Wi-Fi’yi atlayan bir kablo kullanarak Hx yazıcıyla iletişim kurmak için mesajlar tasarlamak için kullanılır.

4) Rs232 Bağlantısı – PLC ve tartım kantarı gibi değişken harici veri baskısı için harici cihazlara bağlanırken kullanılır.
Abant’ın endüstriyel mürekkep püskürtmeli yazıcı serisi hakkında daha fazla bilgi edinin: www.abantpack.com

Bize Ulaşın